MIĘDZYPRZEDSZKOLNY EKO KONKURS RECYTATORSKI
05 maja w naszym przedszkolu odbył się MIĘDZYPRZEDSZKOLNY EKO KONKURS RECYTATORSKI pod hasłem
„Zielone wiersze dla Ziemi”.
W wydarzeniu wzięło udział 14 dzieci reprezentujących następujące placówki:
#Przedszkole Publiczne nr 11
#Przedszkole Publiczne nr 13 „Słoneczny domek”
#Przedszkole Publiczne nr 22 „Krasnala Hałabały”
#Przedszkole Publiczne nr 25 „Słoneczko”
#Przedszkole Publiczne nr 29
#Przedszkole Publiczne nr 30 „Tęczowa wyspa”
#Przedszkole Publiczne nr 35 „Pluszowego misia”
#Katolickie Publiczne Przedszkole „Pod aniołem stróżem”
Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: 5-6 latki.
W każdej kategorii przyznano I, II i III miejsce, a pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone za swoje występy, zaangażowanie i piękne interpretacje utworów o tematyce ekologicznej.
Występy oceniało trzyosobowe jury, składające się z nauczycieli naszego przedszkola.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom oraz zaproszonym gościom za obecność i stworzenie wyjątkowej, pełnej wrażliwości atmosfery
💚 Już dziś zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku!💚



