Gratulujemy !
Nadia Witczak z grupy pięciolatków wzięła udział w konkursie plastycznym „Wiosenna mandala”, zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 36.
Serdecznie gratulujemy kreatywności, zaangażowania oraz pięknej pracy plastycznej! Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania talentów!



