Gratulujemy!

15 kwietnia w Przedszkolu Publicznym nr 12 im. Ewy Szelburg-Zarembiny odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorski pt. „Dzieci recytują wiersze Ewy Szelburg-Zarembiny”. Nasze przedszkole reprezentowały utalentowane uczestniczki – Helena Kuźnicka , która zdobyła I miejsce oraz  Hanna Mendel, która otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów!

 

0