Gratulujemy!
15 kwietnia w Przedszkolu Publicznym nr 12 im. Ewy Szelburg-Zarembiny odbył się międzyprzedszkolny konkurs recytatorski pt. „Dzieci recytują wiersze Ewy Szelburg-Zarembiny”. Nasze przedszkole reprezentowały utalentowane uczestniczki – Helena Kuźnicka , która zdobyła I miejsce oraz Hanna Mendel, która otrzymała wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy dziewczynkom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów!


