Gratulujemy!

Z radością informujemy, że dzieci z naszego przedszkola odniosły sukces w konkursie plastycznym „Różnorodność naszą siłą”, zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 3.

I miejsce zajęła Natalia Szpiegowska,
III miejsce zdobył Hanna Mendel,
a wyróżnienia otrzymali Maja Michalska oraz Jakub Podlaszewski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

0